| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 Hi-Speed |
| FEATURES | USB2.0 Hi-Speed data transfer, Plug & Play, PC-Lock, Boot-up function, Partition and Security function, Driverless |
| TRANSFER RATES | Up to 12MB/sec (read) and 8MB/sec (write) |
| ACCESSORIES | Driver CD (Win 98 driver), Installation guide, warranty card, neck strap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 98, 98SE, 2000, ME, XP Mac OS 0.9 or later Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 75mm x 25mm x 11mm |
| WEIGHT | 15g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |