16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Silicon Power C80 USB3.2 Type C Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
Brand new and unique from Integral - the Xpressions USB Flash Drives range with stylish and enviable designs. This 128GB USB drive is compact, the cap clips on to the back of the drive when in use, and it is suitable for use in both Windows and Mac systems.
This version is the Leaves Design, featuring colorful leaves from various seasons.
The Integral Xpressions USB Drive range will leave your friends and family green with envy!
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Unique design Cap-holder at end of USB drive |
| TRANSFER RATES | Up to 30MB/sec |
| MODEL | Leaves |
| MATERIAL | Plastic |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Suitable for Windows and Mac systems |
| DIMENSIONS | 23 x 70 x 10 mm |
| WEIGHT | 9g |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |