32GB Team Group Delta DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta RGB DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 7200MHz DDR5 CL38 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
WELCOME TO CUTTING EDGE PERFORMANCE
Push the limits of your system like never-before with DDR5, unlocking even faster frequencies, greater capacities, and better performance.
DO IT ALL, AND DO IT FASTER
In the multi-core era, the unprecedented processing speed of DDR5 DRAM ensures your high-end CPU gets data quickly with ease. Whether you are gaming, creating content, opening 100 tabs, or multi-tasking, your gaming PC can power through complex tasks faster than ever before.
DYNAMIC TEN-ZONE RGB LIGHTING
Illuminate your system with ten individually addressable, ultra-bright RGB LEDs per module, encased in a panoramic light bar.
Select from dozens of stunning pre-set lighting profiles, or create your own with near-limitless customization in iCUE.
ONBOARD VOLTAGE REGULATION
You have the power and the control. Built-in voltage regulation plus iCUE software control makes for easier, finely-tuned output that provides more stable overclocking than ever.
CUSTOM INTEL® XMP 3.0 PROFILES
Ditch the tedious process of manually adjusting your performance settings each time when you save your own XMP profiles through iCUE.
Easily customize and tailor your setting profiles by app or task for greater efficiency.
WIDE COMPATIBILITY
Optimized for the latest generation of DDR5 compatible INTEL® Motherboards.
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 5600MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual Channel Kit |
| CAS LATENCY | CL36 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16GB |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |