32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5600GHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
Tightly screened high-frequency memory chips enable faster processing, rendering, and buffering than ever, with onboard voltage regulation for easy, finely controlled overclocking. Take control with CORSAIR iCUE software and enable RGB lighting customization, real-time frequency monitoring, onboard voltage regulation, and Intel XMP 3.0 profile customization. A custom PCB provides superb signal quality for high performance and stability on the latest Intel DDR5 motherboards. For cutting-edge DDR5 performance with mesmerizing RGB lighting, VENGEANCE RGB DDR5 lights the way.
| CAPACITY | 64GB |
| SPEED | 5200MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual Channel Kit |
| CAS LATENCY | 40 |
| TIMINGS | 40-40-40-77 |
| VOLTAGE | 1.25 V |
| BUILT-IN RGB | Yes |
| NUMBER OF PINS | 288 |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 32 GB |
| INTEL XMP | 3.0 |
| PACKAGING | Retail packaging |