NGS EVOSPOOK Wireless Rechargable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
NGS Easy Delta, Wired Optical Mouse, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS Flameblack, USB Wired Optical Mouse, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 1000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 105 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Universal |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 65 mm |