NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Ice, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Green
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
NGS EvoPeep Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
NGS Moth, Wired Ergonomic and Silent Mouse with Adjustable DPI and USB Type-C Adapter, Gray
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 4000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 144 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 7 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| FEATURES | Yes |
| DIMENSIONS | 69 mm |