Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
NGS Easy Delta, Wired Optical Mouse, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Size Right Hand Optical Wireless Mouse - Emerald Green
| IN STOCK |
NGS EvoPeep Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 1600 DPI |
| COLOUR | Platinum, Silver |
| WEIGHT | 80 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 7 |
| CABLE LENGTH | 1 m |
| DIMENSIONS | 61.9 mm |