NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
NEON Optical USB Mouse Dual-button with scroll-wheel Black/Green
| IN STOCK |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Sin - Optical Mouse with Retractable USB Cable and Scroll-wheel, 1000 DPI - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse V10 Wireless Optical Vertical Mini Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
G102 LIGHTSYNC is ready to play with an 8,000 DPI sensor and customisable, vibrant LIGHTSYNC RGB.
LIGHTSYNC RGB can be customised with colour wave effects or patterns across ~16.8 million colors to suit your play style, setup, and mood. *
A classic 6-button design gets you right into the game and can be programmed to simplify tasks. G102 is designed to maximise the fun in your game.*
*Advanced features require Logitech G HUB Gaming Software available at logitechG.com/GHUB
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 8000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 85 g |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 62.1 mm |