|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20R Wireless Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
NGS Moth Ice, Wired Ergonomic Silent Mouse with USB-C Adapter, Green
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 168 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 12 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 137 mm |