Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
NGS INFINITY-RB Wireless and Rechargeable Multimode Mouse, Blue
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8R Wired Retractable Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 69 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.6 m |
| DIMENSIONS | 126 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Y |