Adesso iMouse G25 Wireless Laser Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse E7 Wired Optical Left-Handed Vertical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
Adesso iMouse X1 Wired Optical LED Gaming Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 69 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.6 m |
| DIMENSIONS | 126 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |