Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS Evo Jot, Wireless Rechargeable USB-C Mouse with Multimode Connection
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Flamered, USB Wired Optical Mouse, Red
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - SmogMint-RB
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 74 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.6 m |
| DIMENSIONS | 126 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |