Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
NGS Samsara Ergonomic Vertical Laser Mouse with Silent Buttons and Adjustable DPI, Black
| IN STOCK |
NGS Flamered, USB Wired Optical Mouse, Red
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 74 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.6 m |
| DIMENSIONS | 126 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |