Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS Flame-C, Wired Optical USB-C Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS Easy Delta, Wired Optical Mouse, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso HC-3003US Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 1000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 90 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 62 mm |