NGS Wireless Multimode Rechargeable Wireless Mouse - Blur RB
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20B Wireless RF Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Expert Ambidextrous Optical Wireless Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
Verbatim Ambidexterious Optical RF Wireless Computer Mouse - Matte Blue
| IN STOCK |
NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 25600 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 87.3 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 124 mm |