Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse T30 Wireless Trackball Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8R Wired Retractable Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 156 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Touch |
| BUTTONS | 2 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 65 mm |