NGS EvoPeep Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
ASUS ROG GLadius III Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 160 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Buttons |
| BUTTONS | 5 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 65 mm |