Kensington Expert Ambidextrous Optical Wireless Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth |
| TRACKING METHOD | Laser |
| MAX DPI | 8000 DPI |
| COLOUR | Graphite |
| WEIGHT | 141 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 7 |
| CABLE LENGTH | 1.3 m |
| DIMENSIONS | 84.3 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |