Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | US International |
| COLOR | Black, Silver |
| DESIGN STYLE | Home |
| PALM REST | No |
| BATTERY | AA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 441 x 18 x 149 mm |
| WEIGHT | 498 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |