Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Experience next-level comfort and productivity with the powerful MK850 Performance. Fly through documents and web pages with hyper-fast scrolling – and type quietly and efficiently on a full-size keyboard with carefully-crafted keys. The cushioned palm rest and curved keyframe gives you the support you need, adjustable tilt legs offer the perfect typing angle, and the contoured design of the mouse fits comfortably in your palm. Type and switch seamlessly between your computer, tablet, and phone¹. Pair your mouse with up to 3 devices.
¹Any USB-equipped or Bluetooth® Smart ready device that supports an external keyboard (HID profile).
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | 3 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 430 x 25 x 210 mm |
| WEIGHT | 733 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |