Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Steel Series Apex 3 Gaming Whisper-Quiet RGB Keyboard
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 87 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 343 x 228 x 12 mm |
| WEIGHT | 884 g |
| MATERIAL | Plastic, Rubber, Silicone |
| FORM FACTOR | Mini |