|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Universal |
| NORMAL KEYS | 109 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| DIMENSIONS | 458 x 170 x 20 mm |
| WEIGHT | 502 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |