16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Sliding USB connector, JetFlash Elite software for XP/Vista included |
| TRANSFER RATES | Read 30 MByte/s, Write 16 MByte/s |
| ACCESSORIES | Neckstrap, warranty card, Win98 driver CD |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Microsoft Windows® 98 Second Edition Microsoft Windows® 2000 Microsoft Windows® ME Microsoft Windows® XP Microsoft Windows® Vista Mac® OS 9.0 or later Linux® Kernal 2.4.2 or later Note: JetFlash Elite software is only compatible with Windows XP and Vista |
| DIMENSIONS | 64mm x 21mm x 10mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |