| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Drogon USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Fingerprint scanner, Website auto-login, Partitioning tool |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 17MB/sec Write speed up to 5MB/sec |
| ACCESSORIES | Neckstrap, warranty card, Software CD, Quick Installation Guide |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, Windows XP, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 70.0mm x 20.5mm x 11.0mm |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | 2 years warranty |