Tripp Lite 15FT 24 Outlet 450 Joule Surge Protector - Gray, Black
| IN STOCK |
8FT Tripp Lite 8-Outlet 1 x USB-A And 1 x USB-C Surge Protector - Silver, Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Waber 6 Outlet Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp-Lite 15FT PS615 6 Outlet NEMA 5-15R Surge Protector
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite 6 AC Outlet Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 6 Outlet 2100 Joules Desk Mount Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 6 Outlet 790 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 3 Outlet 540 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Isobar 6FT 6 Outlet 3330 Joules Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 12FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
3FT Belkin 6 AC Outlets Surge Protector - White
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 10 Outlet 3345 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT Isobar Metal 2 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 5 Outlet NEMA 5-15 Waber Industrial Surge Protector - Blue Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 15FT 6-Outlet 790 Joules Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | Black |
| WEIGHT | 550 g |
| MATERIAL | Plastic |
| CONNECTOR TYPE | Type F (Schuko) |
| USB CHARGING | Yes |
| AC OUTLETS | 8 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 200 - 250 V |
| SURGE RATING | 1050 J |
| PORT OUTPUT | 2.4 A |
| INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |