|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
| CONNECTIVITY | Wireless |
| COLOR | Black |
| EAR COUPLING | Supraaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE | 60 Ω |
| DRIVER UNIT | 4 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -45 dB |
| WEIGHT | 295 g |