Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 433 x 123 x 34 mm |
| WEIGHT | 421 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |