Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, White
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Adesso iMouse T40 Wireless Trackball Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
Adesso iMouse M300W Wireless Bluetooth Optical Mouse - White
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 36000 DPI |
| COLOUR | Black, Orange, Red |
| WEIGHT | 79 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 123 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |