|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 29 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-550PGBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 56 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 6ZD17AE |
| BLACK PAGE YIELD | 120 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 100 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 80 °C |
| WEIGHT | 89 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 361 mm |