| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
5TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData Blue/Black HD650 DashDrive USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
6TB Western Digital My Book External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
5TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Portable External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 GB |
| INTERFACE TYPE | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 80 mm |
| WEIGHT | 149 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| COLOUR | Silver |