| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive - Purple
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
1TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 12 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| DATA TRANSFER RATES | 480,5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 49 mm |
| WEIGHT | 0.97 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |