NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, White
| IN STOCK |
NGS Evo Karma, Wireless Rechargeable Ergonomic Multimode Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Evo Mix Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60R Wireless USB Optical Nano Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Evo Jot, Wireless Rechargeable USB-C Mouse with Multimode Connection
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 56 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 52.5 mm |