Tripp Lite Protect It 25FT 1440 Joules 8 Outlet Right Angle Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 4FT 6 Outlet 790 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT Isobar Metal 2 Outlet Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 1.5FT 3 Outlet 2 USB Port 1050 Joules Travel Size Surge Protector
| IN STOCK |
Tripp Lite 3 Outlet 540 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
6FT Tripp Lite Protect It! 3 Outlet Power Cube With 6 USB A Ports Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Isobar 2 Outlet 1410 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT 6 Outlet 2100 Joules Desk Mount Surge Protector - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 12FT 7 Outlet 1080 Joule Surge Protector - Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT 12 Outlet 1U Right Angle NEMA 5-15 Power Strip
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 25FT 7 Outlet 1080 Joules Surge Protector - Light Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 6FT 10 Outlet 2880 Joules Surge Protector - Black
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite Medical Grade Surge Protector - White
| IN STOCK |
15FT Tripp Lite 6 Outlet Surge Protector Power Strip - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Protect It 8FT 6 Outlet 990 Joules Right-Angle Surge Protector
| IN STOCK |
| CONNECTOR TYPES | Type F |
| COLOR | White |
| WEIGHT | 620 g |
| CONNECTOR TYPE | Type F |
| AC OUTLETS | 5 AC outlet(s) |
| INPUT VOLTAGE | 230 V |
| SURGE RATING | 918 J |
| PEAK POWER | 2300 W |
| INPUT FREQUENCY | 50 Hz |