|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal Medical Grade Keyboard White - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm QWERTY Keyboard Black - US Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Meditech Magic Medical Grade USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 109 |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| DIMENSIONS | 460 x 165 x 15 mm |
| WEIGHT | 883 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |