NGS Easy Delta, Wired Optical Mouse, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS EVOSPOOK Wireless Rechargable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 55 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 60.5 mm |