NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Adesso HC-3003US Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Size Right Hand Optical Wireless Mouse - Emerald Green
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - SmogMint-RB
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Blue |
| WEIGHT | 55 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |