Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse W3 Wired USB Optical Waterproof Antimicrobial Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse X1 Wired Optical LED Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Red
| IN STOCK |
NGS Flame-C, Wired Optical USB-C Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Grey, Red |
| WEIGHT | 50 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 62 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |