|
Ships in 13 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Adesso iMouse S50L Wireless Optical Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20R Wireless Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
Verbatim Ambidexterious Optical RF Wireless Computer Mouse - Matte Blue
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 8500 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 59 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 67 mm |