Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse, SHELL RB
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Moth Ice, Wired Ergonomic Silent Mouse with USB-C Adapter, Green
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 12000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 68 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |