NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20R Wireless Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
Adesso iMouse E7 Wired Optical Left-Handed Vertical Gaming Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Kensington Expert Ambidextrous Optical Wireless Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 12000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 67 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |