Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse G2 Wired USB Optical Ergonomic Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Musk, Desktop Wired Mouse with 1200DPI Laser Sensor
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
ASUS ROG GLadius III Mouse
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Ice, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Green
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Moth Ice, Wired Ergonomic Silent Mouse with USB-C Adapter, Green
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 18000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 61 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66.2 mm |