NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Multimode Rechargeable Wireless Mouse - Blur RB
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Evo Karma, Wireless Rechargeable Ergonomic Multimode Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 18000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 92 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 8 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 63 mm |