NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
Verbatim Ambidexterious Optical RF Wireless Computer Mouse - Matte Blue
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Yellow |
| WEIGHT | 55 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |