Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E10 Wireless Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
NGS Evo Mix Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Kensington Expert Ambidextrous Optical Wireless Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60R Wireless USB Optical Nano Mouse - Red
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 800 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 81 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| CABLE LENGTH | 1.5 m |
| FEATURES | Yes |
| DIMENSIONS | 69.5 mm |