Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse W3 Wired USB Optical Waterproof Antimicrobial Mouse
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E10 Wireless Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse T50 Wireless Trackball Optical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse T30 Wireless Trackball Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit Scroll Wheel USB Trackball Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 65 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 63 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |