NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse, SHELL RB
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Moth Ice, Wired Ergonomic Silent Mouse with USB-C Adapter, Green
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 70 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |