| 2 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2000 RPM |
| AIR FLOW | 32.6 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 14.7 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyester (PBT) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 108 g |
| COLOR | Black, White |