|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL28 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x16GB Black
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Single Memory Module
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5600GHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 4800 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 34 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| TECHNOLOGY | 262-pin SO-DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |