|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
| CONNECTIVITY | Wired |
| COLOR | Black, Grey |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| DRIVER UNIT | 5 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 50 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -40 dB |
| WEIGHT | 294 g |