NGS Samsara Ergonomic Vertical Laser Mouse with Silent Buttons and Adjustable DPI, Black
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Moth, Wired Ergonomic and Silent Mouse with Adjustable DPI and USB Type-C Adapter, Gray
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - White, Black
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, White
| IN STOCK |
NGS Easy Delta, Wired Optical Mouse, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 18000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 101 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 70 mm |